Toeta meie tegevust

Soovid toetada Kotkaklubi tegevust?

Kotkaklubi eesmärgiks on tagada, et kotkad ja must-toonekurg jääksid ilmestama Eesti maastikku ka tulevikus. Kogu tegevus on vabatahtlik või projektipõhine. Kui soovid toetada Kotkaklubi tegevust saad teha annetuse Kotkaklubi arveldusarvele.

MTÜ Kotkaklubi
IBAN: EE182200221040359778

MIKS ANNETADA KOTKAKLUBILE?

Kotkaklubi koondab inimesi, keda ühendab soov teha midagi kotkaste ja must-toonekure heaks. Suur osa Kotkaklubi tegevusest on vabatahtlik, sh kotkaste ja must-toonekure seniteadmata pesapaikade otsimine. Projektipõhiselt hoitakse töös pesakaameraid ning osaletakse kotkaste ja must-toonekure kaitset ja uurimist puudutavates tegevustes.

  • Meie tegevuse toetamisega saad kaasa aidata Eesti ürglooduse sümbolite – kotkaste ja must-toonekure – kaitsmisele ning uurimisele.
  • Kotkaklubi koondab eksperte ning kotkaentusiaste üle Eesti, kes omavad pikaajalist kogemust ohustatud liikidega töötamisel ja oskavad seeläbi suunata annetusi kõige õigemasse tegevusse.
  • Oma eesmärkide saavutamiseks teeme koostööd kohalike- ja üleriigiliste institutsioonide ning kodanikuühendustega ja rahvusvaheliste organisatsioonidega.
  • Kotkaklubi on sõltumatu looduskaitseorganisatsioon ning annetused aitavad meil sõltumatust säilitada.

KUHU SINU RAHA LÄHEB?

Kotkaklubi kasutab laekunud annetusi erinevates kotkaste uurimist, kaitsmist ja tutvustamist puudutavates projektides. Eelkõige aitavad annetused katta meil kotkaste ja must-toonekure pesadele paigaldatud veebikaamerate kulusid (ülekande sidekulud, kaamerate jm süsteemide uuendamise ning remondi kulud). Annetuste toel on soetatud satelliitsaatjaid must-toonekurgede rände jälgimiseks ning täiendatud kotkaste seiretöödes kasutatavat ronimis- ja fotovarustust.

Kotkaklubi on liitunud annetuste kogumise hea tavaga. Hea tava täitmine kindlustab, et annetuste kogumise põhimõtted on kõigile osapooltele selged ja arusaadavad ning abi jõuab abivajajani.

Aitäh kõigile praegustele ja tulevastele annetajatele!

Tee ühekordne või püsiannetus Kotkaklubi annetuste kontole:


Makse saaja: MTÜ KOTKAKLUBI

Swedbank kontonumber (IBAN): EE182200221040359778

Swedbanki BIC-kood (SWIFT-kood): HABAEE2X

Swedbanki aadress: Liivalaia 8, 15040 Tallinn, Estonia


Kindlasti lisa ülekande selgitusse “Annetus”.